PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Zostań Oscarowym Ekspertem Cinema City

OskarowyEkspert2 marca w Los Angeles odbędzie się uroczyste rozdanie nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej – Oscarów. Jednak już dziś każdy może zostać Oscarowym Ekspertem Cinema City, wytypować swoich faworytów do złotej statuetki zgarnąć magiczne nagrody!

Filmowy szósty zmysł
Rozdanie Oscarów każdego roku wzbudza duże emocje – nie tylko wśród krytyków filmowych, ale także wszystkich pasjonatów kina. W tym roku konkurencja jest bardzo zacięta. Do kategorii Najlepszy film nominowane zostały takie filmy jak Zniewolony, Wilk z Wall Street czy Grawitacja. O statuetkę dla Najlepszego aktora walczyć będą m.in. Leonardo DiCaprio i Christian Bale. Nagroda za najlepszą rolę kobiecą może trafić do Cate Blanchett, Meryl Streep czy Sandry Bullock. Czy zwyciężą zapowiadani faworyci? Tego dowiemy się wkrótce. Jednak już dziś każdy może sprawdzić swój filmowy szósty zmysł i wytypować zwycięzców Oscarowej Gali 2014 w konkursie Cinema City!

Każdy może być Oscarowym Ekspertem
By móc przez chwilę poczuć się jak członek Amerykańskiej Akademii Filmowej, wystarczy wziąć udział w konkursie Cinema City na profilu sieci kin na Facebooku. Spośród nominowanych twórców wystarczy wskazać swoich faworytów w 5 kategoriach: Najlepszy Film, Najlepszy Aktor, Najlepsza Aktorka, Najlepszy Aktor Drugoplanowy, Najlepsza Aktorka Drugoplanowa. Im bliższy prawdziwemu wynikowi gali rozdania Oscarów będzie nasz typ, tym większa nagroda od Cinema City! Na prawdziwych kinomaniaków czekają bilety do sieci kin Cinema City, jak również kody do wykorzystania w barach kin na zakup popcornu. Konkurs trwa do 2 marca 2014 roku.

Więcej szczegółów na stronie www.cinema-city.pl/Oscary2014 oraz na profilu Cinema City na portalu Facebook: www.facebook.com/CinemaCityPoland.
 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.