PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Perfekcyjne Walentynki w Cinema City – inne niż wszystkie

Walentynki2014Odliczanie do Walentynek czas zacząć. Zamiast czekać na ostatnią chwilę, zaplanujcie wspólny wieczór już teraz. W sieci kin Cinema City czekać na Was będą najlepsze filmowe produkcje, jednak to nie koniec atrakcji. Tego wieczoru macie także szansę poczuć się jak największe gwiazdy filmowe. Wszystko za sprawą Perfekcyjnych Walentynek Cinema City w stylu VIP!

Very Important Person
Walentynki mają swoich zwolenników i przeciwników, jednak potraktujcie je jak szansę na spędzenie niezapomnianego czasu we dwoje. W tym roku możecie sprawić, iż wieczór ten przemieni się w iście filmową przygodę za sprawą konkursu Walentynkowego Cinema City.
Aby wygrać Perfekcyjne Walentynki w stylu VIP w sieci kin, wystarczy wejść na stronę www.walentynki.cinema-city.pl i napisać, dlaczego to właśnie Wy powinniście spędzić je w tak wyjątkowy sposób. Każda historia miłosna ma w sobie magię – wystarczy, że ciekawie ją opiszecie. Konkurs Walentynkowy startuje już 5 lutego 2014, a zgłoszenia można nadsyłać do 13 lutego 2014 do godz. 15:00.
Do każdego z 31 kin Cinema City zaprosi 3 szczęśliwe pary i sprawi, iż ich noc rozbłyśnie blaskiem fleszy!

Hollywodzkie gwiazdy
Perfekcyjne Walentynki z Cinema City pozwolą Wam poczuć się niczym para hollywoodzkich gwiazd. Jako wyjątkowi goście, już we foyer zostaniecie powitani lampką szampana. Od samego początku towarzyszyć Wam będzie także fotograf, który upamiętni ten niezapomniany wieczór na zdjęciach. Następnie, po czerwonym dywanie udacie się na specjalnie przeznaczone miejsca, gdzie będą na Was czekać prezenty od partnerów wydarzenia i filmowy zestaw smakosza od Cinema City. Później zostaniecie zaproszeni na salę kinową, gdzie zajmiecie specjalnie oznaczone miejscach. Po takiej dawce wrażeń, obejrzycie wybrany wcześniej film. Czy będzie to Niekończąca się miłość, Zimowa opowieść czy Ona – zależy tylko od Was!

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.