PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Justin Bieber na ekranach Cinema City

Justin Bieber plakatNa tę chwilę czekały miliony polskich Beliebers! Dziś ruszyła przedsprzedaż biletów na seanse filmu „Justin BieberBelieve" w Cinema City. Fani młodego wokalisty będą mieli szansę obejrzeć dokument przybliżający życie gwiazdora w wersji 2D od 24 do 26 stycznia w 31 kinach sieci w całej Polsce.

Jeszcze tylko tydzień pozostał do pierwszych w Polsce oficjalnych pokazów filmu dokumentalnego na temat życia Justina Biebera. Jednak już od dziś można nabyć bilety na seanse „Justin BieberBelieve" w Cinema City! W 31 kinach sieci przez 3 dni fani 19-letniego piosenkarza będą mogli poznawać jego historię i poczuć się jej częścią. Ten inspirujący obraz o spełnianiu własnych marzeń i konsekwencji,oparty jest na popkulturowym fenomenie gwiazdy. Justin Bieber jest jedną z najmłodszych osób ze świata muzyki, która doczekała się własnej filmowej biografii.

Pokazy specjalne „Justin BieberBelieve" odbędą się we wszystkich kinach Cinema City w Polsce w dniach 24-26 stycznia. Na stronie internetowej sieci www.cinema-city.pl trwa właśnie przedsprzedaż biletów na seanse. Nie czekaj, tego filmu nie możesz przegapić!
 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.