PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Ladies Night w hrabstwie Osage

Ladies Night w hrabstwie Osage grafikaKarnawał dostarcza wiele okazji do szalonej zabawy w towarzystwie przyjaciółek! Jeśli marzy wam się wyjątkowy Ladies Night, spędźcie go w Cinema City. Już 23 stycznia wspólnie przenieście się do tajemniczego hrabstwa Osage. Przedpremierowy pokaz filmu Sierpień w hrabstwie Osage dostarczy wam mnóstwo niezapomnianych emocji!

Wyjątkowa noc Ladies Night
Ladies Night w Cinema City to wyjątkowe spotkania z wyjątkowymi atrakcjami. Kobiece wieczory to nie tylko okazja do obejrzenia świetnych produkcji filmowych, ale także wzięcia udziału w konkursach z nagrodami i dodatkowo otrzymania wielu praktycznych porad kosmetycznych. Wszystko to w cenie normalnego biletu! To także idealny pretekst do spotkania z koleżankami. Każda kobieta wie przecież, jak ważne i przyjemne jest pielęgnowanie przyjaźni od serca.

Nagrodzony spektakl
23 stycznia w ramach LadiesNight, Cinema City przeniesie was do hrabstwa Osage. Film Sierpień w hrabstwie Osage to wciągająca historia o grupie ludzi, których łączą różnorodne emocje. Na ekranie zobaczycie plejadę gwiazd, między innymi Ewana McGregora (Jack: Pogromca Olbrzymów), Meryl Streep (Żelazna Dama), Julię Roberts (Królewna Śnieżka) i wschodzącego Benedicta Cumberbatcha, którego ostatnio można było usłyszeć jako smoka Smauga w Hobbit: Pustkowie Smauga. Mimo, że reżyser John Wells do tej pory zajmował się produkcjami telewizyjnymi, to Sierpień w hrabstwie Osage można zaliczyć do jednej z jego najlepszych produkcji pełnometrażowych.

Ladies Night z przedpremierowym pokazem filmu Sierpień w hrabstwie Osageodbędzie się 23 stycznia w 16 kinach Cinema City. Start o godzinie 19:30.
 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.