PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Poznaj sekretne życie Waltera Mitty!

Sekretne życie Waltera Mitty - materiały prasowe Cinema City 1Każdy z nas czasem marzy i przenosi się do krainy wyobraźni. Już w najbliższy weekend 11-12 stycznia w Cinema City, będziemy mogli bez skrupułów puścić wodze fantazji i przenieść się w rzeczywistość filmową, poznając „Sekretne życie Waltera Mitty". Premiera tej doskonałej komedii z utalentowanym Benem Stillerem sprawi, że weekend z pewnością zaliczymy do udanych!

Najbliższy weekend, chociaż nie będzie już dla większości z nas „długi", z pewnością będziemy mile wspominać. Pod warunkiem, że spędzimy go w kinie! Cinema City proponuje widzom najnowszą premierę filmu Sekretne życie Waltera Mitty. Jest to ekranizacja opowiadań fantastycznych pod tym samym tytułem, autorstwa Jamesa Thurbera. W roli tytułowej zobaczymy doskonałego Bena Stillera, znanego chociażby z Poznaj moich rodziców -aktor jest również reżyserem filmu.

Bohater komedii to niepoprawny marzyciel, który często przenosi się do krainy fantazji. To właśnie tam, a nie w szarej rzeczywistości, wszystko idzie tak, jak sobie zaplanował. Kiedy jednak jego kariera zawodowa związana z magazynem Time zawiśnie na włosku, wyruszy w podróż, która zaskoczy nawet jego samego. Towarzyszyć mu będzie sam Sean Penn! Jak dalej potoczą się losy Waltera? Czy bohater odnajdzie swoją drogę? Odpowiedź już 11 i 12 stycznia w kinach Cinema City w całej Polsce!

Więcej informacji o filmie na www.cinema-city.pl/Walter-Mitty.

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.