PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Hobbit, czyli do kina i z powrotem

Maratony HobbitaMarzysz o chwili wytchnienia od świątecznego zgiełku? Wybierz się 25 grudnia wraz z drużyną Gandalfa, Bilbo i kransoludów w podróż do Ereboru – legowiska smoka. Specjalnie dla fanów Tolkiena, sieć Cinema City przygotowała świąteczne maratony filmów Hobbit: Niezwykła podróż orazHobbit: Pustkowie Smauga w wersji 2D i 3D.
 
Rok temu twórcy Hobbita zabrali nas w Niezwykłą podróż po Śródziemiu. Jak dalej potoczą się losy Bilbo Bagginsa? Jaką rolę w wyprawie odegra pierścień? Czy smok Smaug zwycięży? Rozwiązanie – przynajmniej niektórych z tych zagadek – będzie można poznać podczas świątecznych maratonów filmowych w Cinema City. 25 grudnia w wybranych kinach sieci w Polscepasjonaci filmów przygodowych i fantasy podążą krok po kroku za drużyną Thorina Dębowa Tarcza przez dwie powstałe do tej pory części – Hobbit: Niezwykła podróż oraz Hobbit:Pustkowie Smauga.Widzowie będą mogli wybrać wersje maratonu 2D lub 3D, podczas których każdy poczuje się jak członek niebezpiecznej wyprawy przez Góry Mgliste, aż do Samotnej Góry.
 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.