PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Grawitacja powraca na ekrany IMAX

Cinema City GrawitacjaJuż w najbliższy piątek, 6 grudnia, na wszystkich fanów „Grawitacji" czeka niespodzianka! Specjalnie na prośbę widzów do kin IMAX w Katowicach Punkt 44, Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Łodzi powraca amerykańska superprodukcja, którą zachwyca się sam James Cameron! Nieprzenikniona próżnia, zjawiskowe efekty specjalne, niesamowita historia i hollywoodzka obsada – „Grawitacji" nie można przegapić. Skorzystaj z okazji i zobacz film, który porwał miliony osób na całym świecie!

„Grawitacja" to prawdziwe techniczne arcydzieło. Fanastyczne zdjęcia Kosmosu zostały stworzone specjalnie z myślą o technologii 3D, która potęguje niesamowite efekty specjalne. O wielkim sukcesie „Grawitacji" świadczy również fakt, że był on jednym z najchętniej oglądanych filmów ostatnich miesięcy, a na szczycie amerykańskiego weekendowego box-offica utrzymywał się aż przez 3 tygodnie! Nie pozwól, byś ponownie przegapił prawdziwą wizualną ucztę filmową!

Film „Grawitacja" powróci na ekrany kin IMAX od 6 grudnia. Pokazy specjalne będą odbywać się codziennie o godzinie 14:00 oraz 22:00. Bilety do kupienia w kasach kin.

Od redakcji: nasza recenzja filmu dostępna jest tutaj.

 

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.