PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Nieprawdopodobne wrażenia wizualne podczas seansu "Igrzysk Śmierci. W pierścieniu ognia" na ekranach IMAX

IMAX Hunger GamesJuż 22 listopada do kin IMAX wchodzi najnowsza superprodukcja Francisa Lawrence'a „Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia". Film został częściowo nakręcony przy użyciu specjalistycznych kamer IMAX, by wszyscy widzowie mogli poczuć się, jak uczestnicy rozgrywającej się na ekranie akcji. Doskonała jakość obrazu i dźwięku sprawi, że druga część ekranizacji bestsellerowej trylogii będzie prawdziwą filmową ucztą!

Kamery IMAX o bardzo wysokiej rozdzielczości zagwarantują widzom niesamowite emocje i niezapomniane wrażenia. Twórcy filmu szczególną uwagę przywiązali do nowej areny igrzysk, gdzie zarówno na bohaterów, jak i widzów, czeka mnóstwo niebezpiecznych niespodzianek – na ekranie zobaczą m.in. burzę, wielką zamieć i krwawy deszcz. Cała scena rozgrywająca się na arenie została przygotowana specjalnie na potrzeby technologii i ekranów IMAX, by zapewnić widzom niezapomniane doświadczenia wizualne.

Reżyser był bardzo zadowolony z decyzji kręcenia filmu kamerami IMAX. – „W scenie, gdy po raz pierwszy Katniss trafia na arenę, widać całą ich wizualną potęgę. Jej oczyma widzimy ten wielki sztuczny świat. I myślę, że jesteśmy zdumieni równie mocno jak ona"– mówił.

Wysoka jakość IMAX gwarantuje nieprawdopodobną jakość krystalicznie idealnego obrazu, dzięki której kinomaniacy mogą zobaczyć jeszcze więcej – o ponad 26% większy obraz niż w standardowym kinie. Widzowie będą pod wrażeniem również doskonałego nagłośnienia, które podkreśli realizm odtwarzanych scen. IMAX to niezwykłe kino – to fascynujące przeżycie, które naprawdę wciąga! Zobacz oczami Katniss wizualną potęgę prawdziwej przygody!

Premiera filmu „Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia 2D" zagości na ekranach kin IMAX już 22 listopada. Bilety do kupienia na stronie www.cinema-city.pl oraz w kasach kin.

Godziny seansów; 10:00, 13:00, 16:00, 19:00, 22:00.
 
 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.