PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Nocny maraton "Igrzysk śmierci" w kinach Cinema City

Cinema City MaratonJuż 22 listopada o godzinie 21:00 w wybranych kinach Cinema City w całej Polsce wystartuje maraton „Igrzysk śmierci". Już dziś ZAREZERWUJ BILET na stronie
http://strony.cinema-city.pl/IgrzyskaSmierci-Maraton/!

Na Śląsku maraton Igrzysk Śmierci odbędzie się w: Katowicach Punkt 44, Gliwicach, Bytomiu, Rudzie Śląskiej, Rybniku, Bielsku Białej i Częstochowie Wolność.

Na widzów czekają zaskakujące zwroty akcji, pełne napięcia momenty, przerażające pojedynki oraz doskonała obsada aktorska. W czasie pokazu na ekranach kin zakróluje najbardziej wyczekiwana premiera sezonu – „Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia". Razem z Katniss Everdeen i Peetą Mellarkiem weź udział w najniebezpieczniejszym turnieju świata. I pamiętaj – zwycięzca może być tylko jeden....

„Zapraszamy wszystkich fanów bestsellerowej trylogii Suzanne Collins na Maraton „Igrzysk śmierci"! To doskonała okazja także dla tych, którzy nie znają lub chcieliby sobie przypomnieć pierwszą odsłonę serii. Na szczególną uwagę zasługuje nie tylko wciągająca fabuła filmu, ale także oscarowa obsada (Jennifer Lawrence, Philip Seymour Hoffman) oraz ścieżka dźwiękowa (utwory m.in. Coldplay oraz Christiny Aguilery)" – zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City.

Na uczestników maratonu w Cinema City czeka pierwsza część filmu „Igrzyska śmierci", która z wynikiem ponad 670 mln dolarów na całym świecie była trzecim najpopularniejszym filmem ubiegłego roku (za „Avengers" i „Mroczny Rycerz powstaje") . Na ekranach Cinema City pojawi się także jej kontynuacja– „W pierścieniu ognia". Druga odsłona serii ma niemal dwukrotnie wyższy budżet od pierwszej części (140 mln w porównaniu z 80 mln dolarów) i w opinii amerykańskich krytyków jest także jeszcze lepszym filmem – uzyskała wyższe oceny na Rotten Tomatoes i Metacritic – serwisach grupujących wszystkie recenzje danego filmu. 75 Głodowe Igrzyska przyniosą zaskakujący obrót spraw! Zobacz, jak potoczą się dalsze losy Katniss Everdeen i Peety Mellarka, którzy tym razem będą walczyć...przeciwko sobie!

Maraton „Igrzysk śmierci" wystartuje 22 listopada o godzinie 21:00 w 18 wybranych kinach Cinema City w całej Polsce. Bilety w cenach 27 złotych (kina Cinema City Arkadia i Mokotów) oraz 25 złotych (pozostałe kina) do kupienia wyłącznie w kasach kin. Od 22 listopada najnowszą odsłonę „Igrzysk śmierci" można oglądać także w sali Škoda 4DX w kinie Cinema City Arkadia oraz w pięciu kinach IMAX w całej Polsce.
 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.