PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Poznaj dzielnego Ryśka w Cinema City! Przedpremierowe pokazy już w ten weekend!

Cinema City RysiekBajkowy świat, znakomite poczucie humoru oraz wielka walka o marzenia. „Rysiek Lwie Serce" to przezabawna i pełna szalonych przygód opowieść o dzielnym chłopcu, który od zawsze chciał zostać...rycerzem. Familijna komedia w reżyserii Manuela Sicilia zyska sympatię nie tylko najmłodszej widowni! Cinema City zaprasza na przedpremierowe pokazy animowanego filmu już w najbliższy weekend – od 9 do 11 listopada. Kup bilet już dziś i przekonaj się, że wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!

"Rysiek Lwie Serce" to fantastyczna opowieść o chłopcu, który nie bacząc na przeciwności losu podejmuje walkę o swoje marzenia. Rysiek ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły, ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego zamku, magicznego miecza i źródła odwagi, by stać się rycerzem. Po drodze Rysiek stawi czoła wielu wyzwaniom, otrzyma niejedną nauczkę, a gdy nadejdzie pora będzie musiał przezwyciężyć strach, aby uczynić to, co jest słuszne i sprawiedliwe.

„Już po raz kolejny przygotowaliśmy dla naszych widzów specjalny przedpremierowy pokaz filmu. Tym razem zapraszamy na zabawną komedię „Rysiek lwie serce", która wprawi w świetny nastrój nie tylko najmłodszych! Opowieść o Ryśku ma także uświadamiać widzów, że najważniejsze w życiu to pozostać sobą i robić to, o czym się marzy!" – zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City.

Film oficjalnie trafi na ekrany polskich kin 11 listopada. Cinema City zaprasza na przedpremierowe pokazy już od 9 do 11 listopada. Przyjdź do Cinema City i razem z Ryśkiem daj się porwać wielkiej przygodzie!
 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.