PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Najmroczniejsza noc w roku w Cinema City

Cinema City Maraton HaloweenCzas zacząć się bać! Halloween – najstraszniejsze święto w roku – zbliża się wielkimi krokami! Z tej okazji dla wszystkich maniaków horrorów Cinema City przygotowało kolejny nocny maraton filmowy. Wielkie Święto Strachu rozpocznie się już 31 października o godzinie 21:00 w 15 kinach w całej Polsce. Na Śląsku: w Katowicach Punkt 44, Gliwicach, Rudzie Śląskiej i Częstochowie Wolność. Dodatkowo, na wszystkich spragnionych emocji widzów czekać będzie specjalna filmowa aplikacja. Teraz to Ty decydujesz, jakie filmy – w Twoim mieście – będą wyświetlane podczas maratonu! Weź udział w zabawie i wybierz się na najmroczniejszą noc w roku, jeśli masz odwagę... Szczegóły na www.cinema-city.pl/halloween.
 
Jeśli jesteś fanem horrorów nie możesz przegapić nocnych Maratonów Halloween, organizowanych w 15 kinach Cinema City w całej Polsce. Zwłaszcza, że tym razem to sami widzowie ustalą ich repertuar. Aby to zrobić wystarczy zalogować się na stronie www.cinema-city.pl/Halloween i zagłosować na 3 najbardziej pożądane tytuły. Filmy z największą liczbę głosów zostaną wyświetlone w danym Cinema City podczas maratonu. Wybieraj spośród najbardziej przerażających propozycji. Sam zdecyduj, jakie filmy zobaczysz na wielkim ekranie!.
 
Głosowanie potrwa do 20 października, godz. 23:59 . Tuż po nim na stronie www.cinema-city.pl/Halloween rozpocznie się konkurs „Ucieczka z Nawiedzonego Domu", w którym gracze będą ratować przyjaciół z opresji i wygrywać dla nich bilety na Maraton Halloween! Poczuj panujące zło i otwórz drzwi do mrocznego świata!
 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.