PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Grawitacja w IMAX

Cinema City GrawitacjaNieprzenikniona próżnia, zjawiskowe efekty specjalne i niesamowita historia już 4 października zadebiutuje na największym w Polsce ekranie kinowym! IMAX zaprasza na przedpremierowe pokazy widowiskowego filmu Alfonso Cuarona „Grawitacja"! Prawdziwa walka o przetrwanie w dotąd niepoznanym kosmosie przeniesie widzów w zupełnie inny wymiar. To nie będzie sielanka – przygotuj się na walkę do ostatniego tchu.

„Grawitacja" to prawdziwe techniczne arcydzieło, którym zachwyca się sam James Cameron, twórca takich hitów jak „Avatar" i „Titanic".

„Zostałem oszołomiony, całkowicie wgnieciony w ziemię. Uważam, że to najlepsze zdjęcia kosmiczne, jakie kiedykolwiek zrobiono, myślę że to najlepszy kosmiczny film, który zrobiono w historii i to wreszcie film, który chciałem zobaczyć już od bardzo długiego czasu" - powiedział James Cameron, twórca Avatar 3D w wywiadzie dla Variety.

Fabuła filmu przedstawia losy astronautów – początkującej Dr Ryan Stone i weterana, Matta Kowalsky'ego – w których role wcieliły się prawdziwe hollywodzkie gwiazdy, Sandra Bullock i George Clooney. Zobacz na własne oczy, jak potoczy się dramatyczna walka o życie po doszczętnym zniszczeniu stacji kosmicznej. Nie będzie sztucznych scenariuszy i cudownych zbiegów okliczności, Alfonso Cuaron uderzy realizmem i nieprzeniknioną kosmiczną próżnią. Piorunujące efekty spotęguje nowoczesna technologia 3D. „Grawitacja" to prawdziwa wizualna uczta filmowa.

„Doświadczenia filmowe na najwyższym poziomie zapewnią imponujące ujęcia, poruszająca historia i niesamowita kreacja głównych aktorów. Dzięki technologii kin IMAX – efektom 3D, ogromnemu ekranowi i najnowocześniejszemu systemowi głośników, widzowie będą mogli razem z bohaterami zaznać panicznego strachu w obliczu pełnej zasadzek przestrzeni, gdy wokół panuje absolutna cisza... Zapraszamy wszystkich na przedpremierowe pokazy „Grawitacji" do kin IMAX. Kosmos jeszcze nigdy nie był tak prawdziwy!" – zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City.

Film „Grawitacja" oficjalnie wejdzie do kin 11 października, a jego pokazy przedpremierowe już od 4 października w kinach IMAX w całej Polsce. Bilety do kupienia w kasach kin.
 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.