PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Zatrać się w Labiryncie!

Cinema City LabiryntJak daleko byłbyś w stanie się posunąć, by ochronić swoją rodzinę? Najnowszy, fascynujący thriller psychologiczny Denisa Villeneuve – „Labirynt" – zagląda w najciemniejsze zakamarki ludzkiej natury. Najbliższy weekend, 28-29 września, w wybranych kinach Cinema City upłynie pod znakiem mocnego, dojrzałego kina. Bilety do kupienia na stronie www.cinema-city.pl.
 
„Labirynt" to film, który trzyma w napięciu do ostatniej minuty. Denis Villeneuve stworzył niejednoznaczny obraz, w którym zwyczajny ojciec rodziny – postawiony w krytycznej sytuacji – nie zawaha się przed złamaniem wszelkich moralnych zasad. Wszystko, po to, by ratować porwaną córeczkę. Widzowie kin Cinema City zobaczą na ekranie plejadę gwiazd, m.in. nominowanego do Oscara Hugh Jackmana („Nędznicy") i Jake'a Gyllenhaala („Tajemnica Brokeback Mountain"). Autorem klimatycznych zdjęć do filmu jest nominowany aż dziewięciokrotnie do Oscara Roger Deakins („Skyfall", „Skazani na Shawshank", „To nie jest kraj dla starych ludzi").
 
Keller Dover (Hugh Jackman) staje twarzą w twarz z najgorszym koszmarem, który może przytrafić się każdemu rodzicowi: jego sześcioletnia córka, Anna, zostaje porwana wraz ze swą koleżanką, Joy. Minuty mijają jak godziny, powstaje panika. Pierwszy trop prowadzi do samochodu, który zaparkowano na ulicy. Prowadzący śledztwo detektyw Loki (Jake Gyllenhaal) aresztuje jego kierowcę, Alexa Jonesa (Paul Dano), wkrótce musi go wypuścić z braku dowodów. Zdeterminowany Dover świadomy, że życie jego dziecka jest w niebezpieczeństwie bierze sprawy w swoje ręce. Do czego zdoła posunąć się zrozpaczony ojciec, by ochronić swoją rodzinę?
 
„Labirynt" oficjalnie trafi na ekrany kin 4 października. Pokazy przedpremierowe już w najbliższy weekend 28 – 29 września w wybranych kinach Cinema City w całej Polsce. Bilety do kupienia na stronie www.cinema-city.pl oraz w kasach kin.
 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.