PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Magiczna Sala Cinema City

Cinema City Magiczna SalaZostań wszechpotężnym filmożercą i zgarnij Play Station PSP Go oraz inne filmowe nagrody! Spragniony emocji i rywalizacji w iście hollywoodzkim stylu?! Najnowsza zabawa Cinema City na Facebooku – Magiczna Sala – wciągnie Cię bez reszty. Zaskocz innych swoją filmową wiedzą, odpowiadaj na pytania z turbo-prędkością i zgarniaj filmowe nagrody! Nie czekaj, odwiedź nasz profil na Facebooku i wejdź do Magicznej Sali Cinema City – emocje gwarantowane!

Szczegóły znajdują się na facebookowym profilu Cinema City, w zakładce Magiczna Sala: https://www.facebook.com/CinemaCityPoland.

Jak wkroczyć do Magicznej Sali Cinema City i zawalczyć o wspaniałe nagrody? Wystarczy wejść na fanpage Cinema City https://www.facebook.com/CinemaCityPoland, wybrać zakładkę Magiczna Sala i kliknąć w dowolnie wybrane krzesełko. Gdy pojawią się pytania, zacznie się prawdziwa rywalizacja. Zdobywaj odznaki 'Wszechpotężnego Filmożercy', 'Bezwzględnego Zdobywcy Kin' i 'Poszukiwacza Zaginionej Taśmy', a po uzbieraniu odpowiedniej ilości odznak, wymieniaj je na wyjątkowe nagrody!

W konkursie Magiczna Sala do wygrania są m.in. Play Station PSP Go 16GB, gadżety od Disneya, książki Percy Jackson Morze Potworów, płyty z muzyką z filmów „Najlepsze najgorsze wakacje" i „Turbo" oraz unikalne koszulki z filmu „Sierpniowe niebo". Czas zacząć grę! Pełny regulamin promocji znajduje na stronie https://www.facebook.com/CinemaCityPoland.
 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.