PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Anioły i demony stoczą walkę w kinach Cinema City

Cinema City Dary aniolaW kinach Cinema City w całej Polsce nastąpi decydujące starcie dobra ze złem! Grupa pół aniołów-pół ludzi stoczy pełną napięcia walkę w obronie świata przed atakami demonów. Czy uda im się ocalić ludzkość? Przyjdź i przekonaj się sam - ekranizacja światowego bestsellera „Dary anioła: miasto kości" już 21 sierpnia na ekranach kin Cinema City w całej Polsce. Tego nie można przegapić!
Szczegóły na stronie: http://cinema-city.pl/Anioly-i-Demony-w-Cinema-City

Film „Dary anioła: miasto kości" opowiada historię o zwyczajnej na pozór nastolatce Clary Fray, która przypadkiem odkrywa, iż należy do niezwykłej kasty Nocnych Łowców, pół aniołów, którzy toczą odwieczną walkę w obronie świata przed atakami demonów. Wkrótce w tajemniczych okolicznościach znika matka dziewczyny. Clary przyłącza się do grupy Nocnych Łowców i wkracza do alternatywnego podziemnego świata, zamieszkałego przez wampiry, wilkołaki, wiedźmy, wróżki i demony. Obdarzona wyjątkowym darem dziewczyna będzie musiała stanąć do walki nie tylko o życie matki, ale o bezpieczeństwo ludzkiej rasy, która żyje w nieświadomości nadciągającego zagrożenia. Otwórz wrota do innego świata i sprawdź, jak zakończy się ta niezwykła opowieść!

„Film 'Dary Anioła: Miasto kości' to prawdziwa gratka dla fanów fantastyki. Niezwykłe kreacje młodych i uzdolnionych aktorów - Lilly Collins oraz Jamie Campbell Bowera - z pewnością wzbudzą w widzach ogromne emocje. Zapraszamy wszystkich kinomaniaków do Cinema City już 21 sierpnia na pokazy 'Dary Anioła: Miasto kości'. To opowieść, która trzyma w napięciu aż do ostatniej minuty!" – zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City.

Film „Dary Anioła: Miasto kości" oficjalnie trafi na ekrany kin Cinema City w całej Polsce już 21 sierpnia. Bilety do kupienia na stronie www.cinema-city.pl oraz w kasach kin.
 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.