PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu

Spotkania z przedstawicielami World Wildlife Fund

Sobota 07 marzec 2020, 08:00 - 17:00
Nadesłano przez Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
W Galerii Katowickiej ma miejsce cykl interesujących i pouczających spotkań. Na miejscu odbywa się proekologiczna akcja edukacyjna, którą prowadzą reprezentanci Fundacji WWF. Specjaliści mówią m.in. o tym, jak pomóc zagrożonym gatunkom oraz o ogromnym wpływie naszych nawyków i wyborów na środowisko naturalne. Wydarzenie potrwa od 5 do 7 marca.

Od dziś przedstawiciele World Wildlife Fund kreatywnie edukują, udzielają odpowiedzi i cennych wskazówek odwiedzjącym Katowicką. W ramach trwającego trzy dni przedsięwzięcia edukatorzy podejmują szczególnie istotną w obecnych czasach kwestię zrównoważonych działań na rzecz naszej planety oraz istot tu żyjących. Udział w przedsięwzięciu to doskonała okazja do rozmowy z ekspertami oraz zweryfikowania własnej wiedzy.

Stoisko fundacji zostało usytuowane na poziomie -1, w pobliżu sklepu zoologicznego Leopardus. Przedstawiciele WWF będą dostępni na miejscu w dniach 5-7 marca.

Przypomnijmy, że WWF to międzynarodowa organizacja, istniejąca od niemal 60 lat. Jej celem jest wprowadzenie harmonii i powstrzymanie zniszczeń w obrębie środowiska.
Miejsce Galeria Katowicka
Kontakt  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przesłane grafiki:

WWF w Galerii Katowickiej_plakat1.png

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.