Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 2367

PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu
Flat View
Rok
Widok miesiąca
Miesiąc
Weekly View
Tydzień
Daily View
Dzisiaj

Fotoiluzja / ALUK

Poniedziałek 24 lipiec 2017, 11:00 - 15:00
Nadesłano przez
 
Warsztaty FOTOILUZJI – dla dzieci i dorosłych

Warsztat fotograficzny, podczas którego uczestnicy i uczestniczki uczą się spoglądania na rzeczywistość z nowej perspektywy i kreowania sytuacji, które sprawiają, że wykonane zdjęcia są zaskakujące dla odbiorców. Warsztat składa się z 3 części: wprowadzenia: prezentacji fotoiluzji; fotospaceru; omówienia wykonanych zdjęć. Z wykonanych prac można przygotować małą wystawę. Każdy uczestnik otrzymuje wydrukowane 2 ulubione zdjęcia.

Obowiązują wcześniejsze zapisy.

Prowadzenie: Ilona Majewska – etnografka, od 8 lat warsztatuje i nigdy nie ma dość. Tworzy programy edukacyjne, prowadzi zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Specjalizuje się w edukacji kulturalnej, w tym edukacji do wielokulturowości, praw człowieka, animacji lokalnych społeczności. W roku 2016 stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, autorka książki dla dzieci "Murka. Mała opowieść o uchodźcach".
 
Miejsce Centrum Kultury i Sztuki "Dwór Kossaków" w Górkach Wielkich, ul. Stary Dwór 4
Kontakt tel. 33 851 03 51

Przesłane grafiki:

plakat ALUK 17 -www.jpg

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.