Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 2367

PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu
Flat View
Rok
Widok miesiąca
Miesiąc
Weekly View
Tydzień
Daily View
Dzisiaj

Artystyczny Salon / ALUK

Piątek 07 lipiec 2017, 15:00 - 17:30
Nadesłano przez
 
Artystyczny Salon – Warsztaty rysunku węglem z N. Pawlus

Warsztaty rysunkowe będą miały na celu rozbudzenie wrażliwości artystycznej, nauki budowania formy, postrzegania przestrzeni, umiejętności posługiwania się narzędzie jakim jest węgiel. Zostaną przedstawione podstawowe zasady perspektywy, obserwacji materii, oraz sposoby posługiwania się zróżnicowaną kreską. Warsztaty skierowane są do wszystkich grup wiekowych. Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy.

Prowadząca: Natalia Pawlus urodziła się w 1982 roku w Bielsku-Białej. Studia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, Wydział Artystyczny w Cieszynie ukończyła w 2008r. Praca magisterska powstała w pracowni linorytu Joanny Piech-Kalarus. W roku 2014 uzyskała stopień doktora sztuk pięknych. Pracuje na macierzystej uczelni w zakładzie grafiki. Zajmuje się grafiką, w szczególności techniką linorytu, oraz rysunkiem. Wystawy indywidualne w Polsce, Chinach, Meksyku, Włoszech i Czechach. Ponad 100 wystaw zbiorowych w Polsce i na świecie.
 
Miejsce Centrum Kultury i Sztuki "Dwór Kossaków" w Górkach Wielkich, ul. Stary Dwór 4
Kontakt tel. 33 851 03 51

Przesłane grafiki:

ALUK 2017.jpg

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.