PORTAL KATOWICKI

INFORMACJE KULTURALNE

Menu
Flat View
Rok
Widok miesiąca
Miesiąc
Weekly View
Tydzień
Daily View
Dzisiaj

Spotkanie z Włodzimierzem Lubańskim - legendą polskiej piłki nożnej

Piątek 14 grudzień 2018, 14:30 - 15:30
Nadesłano przez Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Spotkanie z Włodzimierzem Lubańskim

 
 


Serdecznie zapraszamy na spotkanie z legendą polskiej piłki nożnej, najskuteczniejszym strzelcem w historii narodowej kadry piłkarskiej do tego roku. Wraz z reprezentacją Polski zdobył mistrzostwo olimpijskie w Monachium w roku 1972.

Spotkanie organizowane jest we współpracy z Fundacją Szansa dla Niewidomych; Włodzimierz Lubański odznaczony zostanie w czasie spotkania tytułem Idola Stulecia - nagrodą przyznaną przez Fundację.

Więcej informacji o organizowanym przez nas wydarzeniu znajduje się na stronie Fundacji Szansa dla Niewidomych - http://szansadlaniewidomych.org/aktualnosci/466/zaproszenie-na-spotkanie-z-wlodzimierzem-lubanskim

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy lub zapisać się telefonicznie (formularz oraz numer telefonu znajdują się w artykule pod wyżej wspomnianym linkiem).

Spotkanie odbędzie się 14 grudnia 2018 r., o godz. 14.30, w Filii nr 16 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Katowicach, przy ul. Wajdy 21.

Miejsce Filia nr 16, ul. Wajdy 21, Katowice-Bogucice
Kontakt 322 587 182

Przesłane grafiki:

Mapa bitowa w logo pion.JPG
Czytaj dla Odmiany.png

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki.
Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.